NAMY - Zdravá kosmetika z přírody - 100% přírodní a veganská - Ekologicky balená - V souladu s přírodou

Vyrážky na obličeji v dospělosti

Vyrážky na tvári v dospelosti

Překonali jste pubertu a těšili jste se na krásnou a zářivou pleť bez akné, ale pak přišli vyrážky na obličeji v dospělosti.

Akné v dospělosti se může jevit jako náhodné a skutečně může narušit vaši sebedůvěru. Než vám představíme náš řadu produktů pro problematickou pleť, pojďme se podívat, co je akné u dospělých.

Co jsou vyrážky na obličeji v dospělosti?

Pokud máte více než 25 let a všimnete si vyrážky a záněty na bradě a kolem úst, je to akné dospělých. Možná jste ho už měli jako teenager a v dospělosti se to opět vrátilo nebo se nikdy neztratilo. Přetrvávající akné se vyskytuje častěji u mužů. U žen je pravděpodobnější výskyt akné s pozdějším dospíváním, který souvisí s hormonálními změnami.

Jsou vyrážky v dospělosti totéž jako v pubertě?

Akné v pubertě má tendenci zasahovat celý obličej – líce, T-zónu, vlasovou linii a bradu, zatímco akné v dospělosti může být lokalizované v dolní části obličeje – na bradě, kolem úst a podél linie čelistí. Dalším hlavním rozdílem je množství mazu produkovaného pokožkou v pubertě a v dospělosti. Dospívající pokožka obvykle produkuje více mazu než pokožka dospělých a má hustší konzistenci. Vyrážka na obličeji v dospělosti se mohou objevovat i při suché pokožce a nejedná se tedy problém s nadměrnou produkci mazu.

Jak se mohu zbavit akné, vyrážek na obličeji nebo ucpaných pórů?

Každá pokožka je jedinečná a vždy doporučujeme, abyste svojproblém řešili s profesionálním kožním lékařem, pokud vaše problémy přetrvávají. Pokud jde o to, co můžete dělat doma, vyvinuli jsme řadu produktů speciálně na péči o problematickou pleť.

Ako sa môžem zbaviť akné

Doporučená péče o problematickou pleť (DETOX – Care Routine).

Je to jednoduché jako 1, 2, 3. Čištění, hydratace, ošetření.

1. Čištění

K čištění problematické pleti doporučujeme nabrat malé množství čistícího gelu DETOX, pomocí vody vytvořte pěnu a vyčistěte si jí pleť.

Namísto čisticího gelu můžete použít mýdlo s aktivním uhlím a teatree olejem, přírodní micelární vodu Myca nebo jednu z našich 100% BIO květových vod.

2. Hydratace

Na vyčištěnou a vysušenou obličej aplikujte výživné pleťové sérum.

3. Ošetření

Na závěr použijte malé množství pleťového krému DETOX a vmasírujte ho do pleti.

NAMY CARE

Řada produktů NAMY CARE představuje kombinaci vybraných přírodních produktů určených na specifický kožní problém.

Článek je jen informativní a nenahrazuje odborné vyšetření a léčbu odborníků. Přesto věříme, ža vám článek přinesl řadu důležitých informací a přírodní kosmetika NAMY pro léčbu akné bude pro vás tou správnou cestou. Zajímá vás více ze světa přírodní kosmetiky? Sledujte NAMY na Facebooku a Instagrame.

Prihláste sa na odber našich noviniek a dostanete kupón na zľavu 3 € na Váš ďalší nákup.*

*Platí pre nákup nad 20 €. Kupón vám bude zaslaný na váš email po potvrdení prihlásenia.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.