❤️ Dárek ke každé objednávce nad 359 Kč

❤️ Dárek k objednávce nad 359 Kč

BEZPLATNÉ DORUČENÍ NAD 1249 Kč

BEZPLATNÉ DORUČENÍ NAD 1249 Kč

Slovensko - EUR
NAMY - Zdravá kozmetika z prírody®

FAQs - Často kladené dotazy

Neváhejte nás kontaktovat, pokud zde nenajdete odpověď na vaši otázku.

Vrácení a výměna zboží

I když při naší práci vyvíjíme maximální úsilí, aby byl každý jeden zákazník spokojen s našimi produkty, může se stát, že ne každému dokážeme vyhovět. V takovém případě jsme zde vždy pro vás, abychom vzniklý problém vybavili ke spokojenosti vás, našich zákazníků. Neváhejte se proto na nás obrátit a společně vzniklý problém vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Naše 100% garance spokojenosti se vztahuje na každý jeden výrobek, který jste si zakoupili přes náš elektronický obchod. Do 30 dnů od zakoupení zboží máte tuto možnost vrátit. Jedinou podmínkou je, aby výrobek obsahoval minimálně 80% své původní hmotnosti. V tom případě Vám bude obratem a bez dalších otázek vrácena plná kupní cena zboží. Nemusíte mít tedy žádnou obavu, že si zakoupíte výrobek, který Vám nebude vyhovovat a Vy přijdete o své peníze. Nákupem přes náš eshop tedy nic neriskujete.

I když naše výrobky před jejich zasláním důkladně zabalíme, může se stát, že se během přepravy poškodí. V takovém případě nás okamžitě kontaktujte na adrese: info@namy.cz nebo na telefonním čísle: +421 903 904 373 a vzniklou situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti výměnou zboží.

V případě vrácení zboží Vám budou Vaše peníze zaslány obratem na bankovní účet, který nám sdělíte nebo poštovní poukázkou. Volba je na vás.

Platba a doručení

Objednané zboží se snažíme doručit zákazníkovi v co možná nejkratším možném termínu. Platbu si zákazník zvolí z několika nabízených možností.

Zákazník si zvolí platbu za objednávku dle svých preferencí. Má k tomu následující možnosti:

  • platební karta – platba proběhne online,
  • platba na dobírku – částka objednávky je zákazníkem zaplacena při převzetí zboží od kurýra nebo vybranému výdejnímu místu Zásilkovny.

Stejně jako formu platby i druh dopravy si zákazník zvolí sám při objednávání zboží.

Poskytujeme následující možnosti doručení:

  • doručení na zvolené výdejní místo Zásilkovny. Zdarma pro objednávky nad 1249 Kč,
  • doručení kurýrem na adresu. Zdarma pro objednávky nad 1999 Kč,
  • večerní doručení kurýrem na adresu v Brně, Ostravě a Praze. Zdarma pro objednávky nad 2499 Kč.

Veškeré zboží, které se nachází v obchodě namy.cz je aktuálně skladem.

Objednávky přijaté v pracovní den do 12:00 expedujeme ještě týž den, maximálně následující pracovní den.

Objednávky přijaté o víkend nebo během svátků expedujeme následující pracovní den.

Doprava na zvolené výdejní místo Zásilkovny se obvykle pohybuje v rozmezí 1-3 pracovní dny.

Doprava kurýrskou společností je obvykle v rozmezí 1-2 pracovní dny.

Výrobky

Všechny výrobky, které jsou k zakoupení na naší stránce namy.cz jsou vyráběny z nejlepších přírodních surovin a za použití vlastních, otestovaných receptur s ohledem na životní prostředí.

Všechny suroviny, které používáme k výrobě, jsou kvalitní a přírodního původu. Základ tvoří oleje a másla – panenský olivový olej, kokosový olej a kakaové máslo, přírodní minerální barviva MICA , 100% přírodní esenciální oleje, kaolin, …

V žádném z našich výrobků palmový olej nenajdete. Jelikož nám záleží na životním prostředí, tuto surovinu jsme z výrobního procesu zcela vyřadili.

Všechny výrobky jsou ve finální fázi zabaleny do papírových, skleněných, recyklovatelných nebo kompostovatelných obalů.

K transportu produktů k zákazníkovi využíváme papírové krabice a jako výplň dřevěnou vlnu nebo papír.

Snažíme se v co největší možné míře šetřit životní prostředí, a proto nepoužíváme na balení ani přepravu plastové obaly.

Používáme cookies, abychom pro vám zabezpečili ten nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud budete pokračovat v používání této stránky, tak souhlasíte s našimi Zásadami zpracování osobních údajů a použití cookies.