❤️ Dárek ke každé objednávce nad 359 Kč

❤️ Dárek k objednávce nad 359 Kč

BEZPLATNÉ DORUČENÍ NAD 1249 Kč

BEZPLATNÉ DORUČENÍ NAD 1249 Kč

Slovensko - EUR

Dermální krémy NAMYDERM

Kožní problémy...
bez problému.

DERMAL R

POPRASKANÁ POKOŽKA

PSORIÁZA

Přírodní dermální krém NAMYDERM DERMAL R je určen především pro péči o extrémně vysušenou a popraskanou pokožku, která je postižena psoriázouatopickým ekzémem a jinými zánětlivými onemocněními, která vaši pokožku extrémně vysušují.

Složení krému s vysokým obsahem bambuckého másla, kokosového oleje, ricinového oleje zajišťují důkladné promaštění pokožky.

Další složky krému – oxid zinečnatý, bisabolol, esenciální olej z heřmánku, vitamín E – účinně tlumí zánět a snižují svědění.

Více informací …

DERMAL B

Psoriáza

Atopický ekzém

Přírodní dermální krém NAMYDERM DERMAL B je určen především pro péči o extrémně vysušenou až šupinatou pokožku, která je postiženapsoriázou, atopickým ekzémem a jinými zánětlivými onemocněními, které vaši pokožku extrémně vysušují.

Složení krému s vysokým obsahem bambuckého másla, madlového oleje a macerátu heřmánku v BIO slunečnicovém oleji zajišťují důkladné promaštění pokožky.

Další složky krému – oxid zinečnatý, bisabolol, esenciální olej z heřmánku, allantoin, vitamín E, soly kyseliny levulové a anýzové – účinně tlumí zánět a snižují svědění.

Více informací …

DERMAL C

Dermatitida

Ekzém

Akné

Přírodní dermální krém NAMYDERM DERMAL C je určen především pro péči o zanícenou pokožku, která je postižena dermatitidami, ekzémem, aknélichen planus a jinými zánětlivými onemocněními, které velmi často trápí značné množství lidí.

Složení krému s vysokým obsahem madlového oleje a macerátu heřmánku v BIO slunečnicovém oleji zajišťujídůkladné promaštění pokožky.

Další složky krému – oxid zinečnatý, bisabolol, esenciální olej z heřmánku, alantoin, vitamin E, soly kyseliny levulové a anýzové – účinně tlumí zánět a snižují svědění.

Více informací …

DERMAL D

Plenková dermatitida

Prevence

Přírodní dermální krém NAMYDERM DERMAL D je určen především pro péči ozanícenou dětskou pokožku, která je postižena plenkovou dermatitidou a jinými zánětlivými onemocněními, které velmi často trápí značné množství dětí.

Složení krému s vysokým obsahem madlového oleje a macerátu heřmánku v BIO slunečnicovém oleji zajišťují důkladné promaštění pokožky.

Další složky krému – oxid zinečnatý, bisabolol, rostlinný extrakt z heřmánku, allantoin, vitamín E, soly kyseliny levulové a anýzové – účinně tlumí zánět a snižují svědění.

Více informací …

DERMAL L

Suchá pokožka

Svědění

Po koupeli

Přírodní dermální mléko NAMYDERM DERMAL L je určeno především k péči o vysušenou a svědivou pokožku, která je postižena dermatitidou, zánětem a jinými onemocněními, které vaši pokožku vysušují. Jeho každodenní použití dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci a jemnost. Jeho použití je doporučeno jako doplňkový produkt k dermálnímu krému DERMAL B, DERMAL C a DERMAL D.

Složení mléka s vysokým obsahem macerátu heřmánku v BIO slunečnicovém oleji, madlového oleje a BIO hydrolátu heřmánku římského zajišťují důkladné hydratování pokožky.

Další složky krému – allantoin a esenciální olej z heřmánku – účinně tlumí zánět snižují svědění.

Více informací …

Kožní problémy...
bez problému.

Přírodní složení

Přírodní
složení

Bez kortikoidů

Bez
kortikoidů

Rostlinné oleje

Rostlinné
oleje

Dermatologicky testováno

Dermatologicky
testováno

Rostlinné extrakty

Rostlinné
extrakty

100% veganské

100%
veganské

94,87%

účastníků testování uvedlo, že se jejich kožní problém zlepšil po používání dermálních krémů NAMYDERM

Lépe jednou vidět než tisíckrát slyšet

Používáme cookies, abychom pro vám zabezpečili ten nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud budete pokračovat v používání této stránky, tak souhlasíte s našimi Zásadami zpracování osobních údajů a použití cookies.