Zdravá kozmetika z prírody - 100% prírodná a vegánska - Ekologicky balená aj bezobalová - V súlade s prírodou

NAMY – mýdla a kosmetika vyráběna s láskou k přírodě

Při výrobě našich mýdel a kosmetiky používáme nejkvalitnější suroviny a vlastní receptury, které dělají naše výrobky unikátní.

Není mýdlo jako mýdlo

NAMY je nová slovenská značka ručně vyráběná přírodních mýdel a kosmetiky. Příprava projektu trvala více než jeden rok, za který jsme vyladili naše produkty do unikátních receptur, vše jsme otestovali na sobě a dnes Vám můžeme s hrdostí představit naše úžasné produkty. Všechny naše výrobky jsou složeny z nejkvalitnějších přírodních surovin, na kterých výběru jsme si dali záležet. U nás nenajdete žádné chemické vůně, barviva a podobné nesmysly, kterých je většina kosmetiky plná.

V jednoduchosti je krása a právě tak se snažíme přistupovat ik naší práci. V našich výrobcích nenajdete ani palmový olej nebo živočišné tuky. Všechny produkty jsou veganské, plné zdravých přírodních surovin, za což se Vám Vaše tělo poděkuje. Olivový olej, kakaové a bambucké máslo, kokosový olej, přírodní silice, kaolin, … to vše tvoří základ naší výroby. Jelikož nám není naše planeta lhostejná, minimalizujeme i využívání plastů a výrobky balíme ekologicky do papíru. 100% garance spokojenosti zaručuje každému maximální spokojenost s výrobky NAMY.

Není mýdlo jako mýdlo

V dnešní době se na trhu vyskytují stovky přírodních mýdel. Existují však 3 základní postupy, kterými se přírodní mýdla vyrábějí:

Mýdlo z glycerinové hmoty

Mýdla jsou vyrobeny tavením a nalitím do forem z glycerinových hmot, které velmi často obsahují konzervanty a chemické přísady (SLS, SLSE, …). Obsahují sice určitý poměr přírodních složek ale tyto jsou negovány chemickými konzervanty a přísadami.

Mýdlo s obsahem syntetických složek

Základem mýdla bývají často různé tenzidy, syntetické barvy a vůně. I když určitý poměr přírodních složek mýdlo obsahuje, vliv chemických složek na pokožku a tělo není zanedbatelný.

Studený proces výroby

Klasický, staletími ověřený proces výroby mýdla, při kterém základ mýdla tvoří přírodní oleje a suroviny, jejichž blahodárné účinky jsou během výrobního procesu zachovány.

Mýdla NAMY jsou vyrobeny pomocí studeného procesu, výhradně z nejkvalitnějších olejů, másel, jílů, silic, a proto je v nich zachována blahodárná síla těchto surovin.

Není olej
jako olej

Při výrobě přírodních mýdel hraje největší roli volba vstupních surovin, které jsou použity, hlavně olejů.

Každý olej má ve výsledném mýdle svou roli.

Olivový olej hydratuje. Kokosový olej dodává mýdlu tvrdost a čistící schopnost ale zároveň vysušuje pokožku. Je proto důležité, aby byl poměr hydratačních a čisticích olejů v rovnováze, případně aby byl poměr posunut k hydratačním olejem jako jsou olivový olej, bambucké máslo, …

Mýdla NAMY obsahují jedinečný poměr olejů a surovin, které ve výsledném mýdle zajistí unikátní schopnost hydratace a nikdy vaši pokožku nevysuší.

Glycerin?
Ne, děkujeme!

Do přírodních mýdel je často uměle dodáván glycerin. V mýdlech NAMY ho však nenajdete. Ptáte se proč?

Protože glycerin vzniká již při samotné výrobě mýdla a jeho dodatečné přidávání do mýdla je podle našeho názoru kontraproduktivní, protože jeho přidáním se může zvýšit jeho koncentrace v mýdle nad potřebnou hranici a mýdlo začne vysoušet pokožku.

Přírodní mýdlo. Jste si jisti?

K tomu, aby bylo mýdlo označeno za přírodní, případně BIO, není nutné, aby obsahovalo 100% přírodních složek. Na toto si třeba dát pozor. Složení mýdla vám jasně napoví, zda výrobek je skutečně přírodní nebo jen částečně přírodní.

Mýdla NAMY jsou složeny ze 100% přírodních surovin. Nepoužíváme žádné chemické konzervanty, parabeny, barviva ani umělé vůně.

Suchá pokožka s přírodním mýdlem?
To se vám s NAMY nestane.

Přírodní mýdla mají ve své podstatě vyšší pH, než má lidská pokožka. Pohybuje se kolem 8. Pokud je do mýdla přidán další glycerin, případně syntetické vůně nebo barviva, pohroma je na světě. Vysušená, napnutá pokožka, která svědí, rudne. Dobrý pocit z přírodní kosmetiky je rázem pryč.

S mýdly NAMY se vám něco podobného nestane. Pečlivě navrženy recepty s převážným podílem olivového oleje, přírodní jíly a silice a hydratující složky jako bambucké máslo, vaši pokožku nádherně zjemní a sníží negativní vliv vyššího pH. Pokožka je po umytí jemná, uvolněná a díky vysokému podílu nezmydelnených olejů a másel krásně hydratovaná.

Bez obalu (Zero Waste)?
S NAMY to není problém.

Záleží vám na naší přírodě? Není vám ukraden osud naší planety? Nechcete podporovat tvorbu zbytečného plastového odpadu, ve kterém se naše Země topí?

Sáhněte po mýdlech NAMY. Naše výrobky jsou baleny v ekologických a recyklovatelných obalech. Pro příznivce Zero Waste nabízíme možnost zakoupení mýdla zcela bez obalu. S NAMY můžete přispět svým malým kouskem k záchraně naší přírody.

" Inspirovala nás sama příroda, která poskytuje vše potřebné, co dělá naše produkty jedinečné."